KAPADOKYA TURU2

SATIN AL

GÜZEL ATLAR DİYARI      

Gece Saat 00.30 Espark , 00.45 Cengiz Topel Cad. Ofisimiz Önü ve 01.00 Atatürk Bulvarı Migros önünden  hareket. Sessiz ve dinlenerek gece yolculuğu yapıyoruz. Şereflikoçhisar-Aksaray-Nevşehir istikametinden Güzel atlar diyarına ulaşıyoruz.

1.Gün: Günün ilk ışıklarıyla birlikte Kapadokya Bölgesin de gerçekleşecek gezimize  Paşa bağı ve Hayal Vadisi ile başlıyor, değişik şekillere benzetilen peri bacalarının bulunduğu Dervent vadisinde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Avanos Çanak Çömlek yapımı ve Onyx Taşı ziyaretleri ile öğle yemeği. Göreme Açık Hava Müzesi ya da Zelve Açık Hava Müzesi gezilerini gerçekleştirip sonrasın da Ortahisar Lavanta Panorama hakkında rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında Göreme Panorama ve Uçhisar Kalesini görüp gezimize Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası ile devam ediyoruz. Ürgüp’e giderek Turasan Şarap Mahzeni ziyareti ve  Asmalı Konak gezilerimiz sonrasında otelimize varış. Odalarımıza yerleşme ve akşam yemeği ardından serbest zaman ve günümüz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Türk Gecesi için otelimizden ayrılıp eğlenceye katılabilir. (extra )

2.Gün:Sabah erken saatte uyanıp dileyen konuklarımızla birlikte Balon seyir turu ve Atv Turu gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilendirmeler ardından etkinlik sonrası tekrar otelimize geri dönüyor ve  alınan kahvaltı sonrası ilk durağımız Kaymaklı ya da Derinkuyu Yeraltı Şehri. Yer altında bulunan tüneller, kilise, yemekhane, kiler ve depo gibi yaşam birimlerini gördükten sonra güzergâhımız üzerinde bulunan Orta Anadolu'nun en yüksek dağı olan Hasan Dağı (panaromik) görerek Melendiz Çayının oluşturduğu bir kanyon-vadi olan Ihlara vadisine ulaşıyoruz. 14 km uzunluğunda 150 m. Derinliğinde 300 m. genişliğinde ve 28 kıvrımdan oluşan bu doğa harikası vadide keşişlerin inzivaya çekildiği kiliselerden birkaç tanesi Ağacaltı kilisesi, Yılanlı Kilise ve Sümbüllü Kiliseler hakkında rehberimizden aldığımız bilgiler sonrasın da öğle yemeğimizi alıyoruz. Melendiz Çayı kenarında alacağımız öğle yemeğimiz ardından Kapadokya Bölgesinden ayrılarak Tuz Gölüne doğru hareket ediyoruz. Tuz gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf  molasının ardından Eskişehir’e dönüş yolculuğumuz başlıyor. Ankara üzerinden yol alarak aksam ilerleyen saatlerde Eskişehir’e varış. Bir başka ÇAĞLA TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

1 Gece Otel Konaklaması - Ramada Hotel, Uçhisar Kaya Otel

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

1618 Nolu Kanun Gereği Seyahat Sağlık Sigortası

Otopark Ücretleri

Araç İçi Kapalı Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Öğle Yemekleri ve İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Tüm İçecekler

Extra Olarak Belirlenen Organizasyonlar ( Türk Gecesi – Balon Turu – Atv Turu )

Kişisel Harcamalar

 

KAPADOKYA TURU2

Başlangıç Btişi Fiyat
08 Ekim 2022 09 Ekim 2022 1,100.00 ₺
22 Ekim 2022 23 Ekim 2022 1,100.00 ₺
12 Kasım 2022 13 Kasım 2022 1,100.00 ₺
19 Kasım 2022 20 Kasım 2022 1,100.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.