GÖCEK OT YEMEKLERİ FESTİVALİ

SATIN AL

MUĞLA-AKYAKA-DALYAN-İZTUZU-KAUNOS ANTİK KENTİ-GÖCEK-FETHİYE

1.GÜN

 Gece saatlerinde Eskişehir Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket ediyoruz.  Molalarımız ve ikramlarımız ile sürecek yolculuğumuzun ardından Muğla’nın yemyeşil doğasıyla buluşuyoruz. İlk durağımız ufak ve şirin bir Ege kasabası olan Akyaka. Burada sizin için hazırlanmış olan Serpme Köy Kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı almamızın ardından muhteşem doğasıyla bizi büyüleyen Akyaka Azmağı' nın dünyada ünlenmiş manzaralarına ve fotoğraf karelerine şahit olacaksınız. Muğla’nın eşsiz güzellikleriyle birlikte sıradaki durağımız olan Köyceğiz’e ulaşıyoruz.   Burada dünyanın parmakla gösterdiği, ayaklı göllerinden biri olan Köyceğiz Gölünün kıyısındaki serbest zamanımızla birlikte eşsiz doğasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. Köyceğiz’den ayrılıp eski bir balıkçı kasabası olan ve ismini de buradan alan DALYAN bizi karşılıyor. Dalyan’da ki restoranımızda öğle yemeği alıyoruz(Ekstra). Çaylarımızı da yudumladıktan sonra Dalyan Tekne Turumuzu yapıyoruz. Doğanın en güzel armağanlarından olan ve Caretta Carettaların yumurtalarını bırakmasından dolayı ‘’Kaplumbağa Plajı’’ olarak da bilinen İztuzu Plajına uğruyoruz. Tekne turumuzda ki diğer nokta Dalyan Nehir’inin karşı yakasında bulunan eski Roma liman kenti olan Kaunos Antik Kenti’ni panoramik şekilde görüyoruz. Tekne turumuzun ardından mavi ve yeşilin iç içe geçtiği bir saklı kent Göcek’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN

Otelimizde sabah kahvaltısını aldıktan sonra bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Ege mutfağına hakim Göcek Ot Yemekleri Festivali’nde zeytinyağlı yemeklerin tadına bakı; otlar, mezeler ve deniz ürünleri ile lezzet yolculuğuna çıkacağız. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra huzur evreni doğasıyla, berrak denizi ve samimi halkıyla Göcek Limanı’nda sizler için serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanın ardından otobüsümüze binerek dönüş yolcuğuna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ile birlikte ESKİŞEHİRE ’e ulaşıyoruz. Bir sonra ki turlarımızda görüşmek dileği ile vedalaşma..

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş-Dönüş Lüks Araçlarla Ulaşım

*1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*1. ve 2. Gün Kahvaltı

*1. Gün Akşam Yemeği

*Seyehat Esnasında Sıcak-Soğuk İkramlar

*Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

*Çağla Turizm Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

*Dalyan Tekne Turu

*Öğle Yemekleri

*Dönüş Günü Akşam Yemeği

*Kişisel Harcamalar ve Yemeklerde Alınan İçecekler.

 

GÖCEK OT YEMEKLERİ FESTİVALİ

Başlangıç Btişi Fiyat
28 Mart 2020 29 Mart 2020 425.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.