Eskişehir Hareketli Maşukiye Sapanca Ormanya Turu

SATIN AL

Maşukiye Sapanca Ormanya Cam Teras

Sabah Saat 05.00 Espark , 05.15 Cengiz Topel Ofis Önü ve Saat 05.30 Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket. Restoranımızda yapacağımız kahvaltı ardından Maşukiye istikametine doğru yola çıkıyoruz. Alabalık Vadisinde vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz çeşitli aktivitelere katılabilirler. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında yakın zamanda ülkemizin önemli çekim merkezlerinden biri olan cam terasların en güzellerinden biri olan Ayrı Gezegen Cam Terasa çıkıyoruz. Keyifli anlar ve yakalayacağımız muhteşem fotoğraf karelerinin ardından Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimizin ardından Ormanya’ya hareket ediyoruz. 4000 dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanları, yaşam alanlarını gözünüzde canlandırıp eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden eminiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Eskişehir’ doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz mola ardından Eskişehir’e varış ve bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Restoran da Sabah Kahvaltısı

Rehberlik Hizmetleri

Otopark Ücretleri

Araç İçerisinde Kapalı Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle ve Akşam Yemeği

Kişisel Harcamalar

Extra Aktiviteler - Zipline , Atv , Tekne Turu vb.

Müze Ören Yeri vb. Giriş Ücretleri

 

Eskişehir Hareketli Maşukiye Sapanca Ormanya Turu

Başlangıç Btişi Fiyat
09 Ekim 2022 09 Ekim 2022 375.00 ₺
16 Ekim 2022 16 Ekim 2022 375.00 ₺
23 Ekim 2022 23 Ekim 2022 375.00 ₺
29 Ekim 2022 29 Ekim 2022 375.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.