Eskişehir Hareketli Günübirlik Adalar Turu

SATIN AL

Burgazada Heybeliada Büyükada

Gece Saat 02.30 Espark , 02.45 Cengiz Topel Cad. Ofis Önü ve Saat 03.00 da Ataürk Bulvarı Migros önünden hareket. Restorantta alacağımız kahvaltı ile birlikte, Adalar istikametine gidecek vapura biniyor ve ilk durağımız olan Burgazada’ya ulaşıyoruz. Burgazada yürüyüşümüz, Sait Faik Evi , Burgazada camii ve Aya Yani Kilisesi hakkında rehberimizden bilgileri aldıktan sonra ada iskelesine karşı çaylarımızı yudumlarken , güneşin tadını çıkarıyoruz. Rehberimizin verdiği bilgiler sonrasında Heybeliada istikametine gidecek olan vapurumuza binerek, gezimize devam ediyoruz. Heybeliada’nın meydanı, çarşısı, birbirinden güzel renk cümbüşü çiçeklerini görüp fotoğrafladıktan sonra ; Eski Deniz Harp Okulu – Şimdiki Deniz Lisesi , Atatürk’ün emri ile yaptırılan Türkiye’nin ilk Verem Hastanesi Sanatoryum ve Ruhban okulu hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Büyükada gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Büyükada’ya vardığımızda fayton sesleri ile büyülenecek, film ve dizilere konu olan Ada sokaklarında gezinirken arzu ederseniz Faytona binerek Aya Yorgi Kilisesi, Manastırı ve Büyükada’nın zirvesini gezip, fotoğraflayabilirsiniz. Büyükada’da geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında Bostancı istikametine gidecek olan vapurumuza binerek bu keyifli Adalar gezimizi sonlandırıyoruz. İstanbul’a döndüğümüzde bizleri bekleyen aracımıza binerek, Eskişehir’e doğru yola koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz mola ardından Eskişehir’e varış ve bir başka ÇAĞLA TURİZM gezisinde görüşmek üzere vedalaşma.

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Restoran da Sabah Kahvaltısı

Rehberlik Hizmetleri

Otopark Ücretleri

Araç İçerisinde Kapalı Su İkramı

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Restoran da Sabah Kahvaltısı

Rehberlik Hizmetleri

Otopark Ücretleri

Araç İçerisinde Kapalı Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle ve Akşam Yemeği

Kişisel Harcamalar

Adalar Arası Vapur Geçiş Ücretleri

 

Eskişehir Hareketli Günübirlik Adalar Turu

Başlangıç Btişi Fiyat
28 Mayıs 2022 28 Mayıs 2022 360.00 ₺
05 Haziran 2022 05 Haziran 2022 360.00 ₺
12 Haziran 2022 12 Haziran 2022 360.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.