Eskişehir Hareketli Bozcaada Ayvalık Cunda Turu

SATIN AL

Bozcaada Ayvalık Cunda Şeytan Sofrası

Gece Saat 01.30 da Espark , 01.45 de Cengiz Topel Cad. Ofis Önü ve Saat 02.00 da Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından

Cumartesi: Bursa – Balıkesir üzerinden Kaz Dağları’na hareket ediyoruz. Sabah alınan kahvaltı sonrası, Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay, kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Ada’da Rüzgâr Değirmenlerini (Panoramik), Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Ceneviz Kalesini (Panoramik) fotoğrafladıktan sonra Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajı’nda denize girerek ve güneşlenerek (hava şartlarına göre) değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Pazar: Sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıp Ayvalık a ulaşıyoruz. Ege nin meşhur mezelerini ve mevsim balıklarının tadına bakıp Ayvalık’ın dar sokaklarında tarihi dokusunu hiç yitirmemiş Eski Ayvalık Evleri'ni görüyoruz: Kapıları, alınlıkları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evleri görenleri geçmişe yolculuğa götürür. Sonrasında Rumlar tarafından yapılan Fevzi Paşa Mahallesi’ndeki kilise olarak yapılmış ve kullanılmış 1928’den sonra cami olarak kullanılmaya başlanmış ve şu anda cami olarak hizmet veren cami ziyaretimiz sonrasında Cunda Adası (Ali Bey Adası)’na doğru hareket ediyoruz. Cunda Adası’nda Taksiyarhis Kilisesi, Taş Kahve, Peynir Mandıraları ve dünyanın en kaliteli zeytinyağını tatma şansını buluyoruz. Sonrasında serbest zamanda çarşı turu yapıyoruz. Ada ziyaretimiz sonrasında belirlenen zamanda buluşup otobüsümüze geçiyoruz Türkiye’nin İlk Boğaz Köprüsü'nü gördükten sonra Şeytan Sofrası na ulaşıyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz.  Fotoğraf molası ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda verilecek molalarla gece ilerleyen saatlerde Eskişehir’e ulaşıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşma

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

1 Gece Otel Konaklaması

1.Gün Akşam Yemeği - Otelde

2.Gün Sabah Kahvaltısı - Otelde

Bölge Kokartlı Rehberlik Hizmetleri

1618 Nolu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri ve Tüm İçecekler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Feribot Ücretleri ve Gerektiğin de Minibüs Ücretleri

 

Eskişehir Hareketli Bozcaada Ayvalık Cunda Turu

Başlangıç Btişi Fiyat
04 Haziran 2022 05 Haziran 2022 1,000.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.