Eskişehir Hareketli Batı Karadeniz Turu

SATIN AL

Safranbolu Amasra

Gece Saat 01.30 Espark, 01.45 Cengiz Topel Cad. Ofis Önü ve Saat 02.00 Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket.


1.Gün Cumartesi: Yolda vereceğimiz mola ardından sabah saatlerinde Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği, evleri, lokumu, safranı ile meşhur, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’ya varıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra rehberimiz eşliğinde ilk olarak Safranbolu Eski Çarşısı ve Bağlar mevkiinden geçerek Safranbolu’nun yazlık kısmına ulaşıyoruz ve Hıdırlık Tepesi’nde Safranbolu manzarasıyla buluşuyoruz. Hıdırlık Tepesi’ni gördükten sonra Kaymakamlar Evi, 400 yıllık bir tarihe sahip olan Cinci Han ve Sadrazam İzzet Paşa Camii’ni ziyaret ediyoruz. Safranbolu Çarşıda vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği arasından sonra közde kahvelerimizi yudumluyoruz. Ardından Demirciler ve Arasta (Yemeniciler) Çarşı’sı gezilerimizi gerçekleştiriyor, sonrasında Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve caminin avlusundaki Güneş Saat’ini görüp, meşhur Safranbolu lokumu tadabileceğimiz ve alabileceğimiz Safranbolu Lokumcusu’na gidiyoruz. Sonrasında aracımıza binerek Tokatlı Kanyonu Kemerkaya Köprüsü ve Kristal Teras ı görmek için yola koyuluyoruz. Kristal Teras gezimiz ile birlikte fotoğraflarımızı çekiyor ve ardından otelimize doğru yola koyuluyoruz. Odalarımıza yerleşme ardından akşam yemeği ve serbest zaman.

2.Gün Pazar: Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Amasra gezimize başlıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala, dünyanın gözü dedikleri bumu ola!”diye sorduğu Amazonların limanı Amasra’dayız. Amasra’da  ilk olarak Bedesten, Kale içi, Kilise camisi gezilerimizi gerçekleştirip öğle yemeği için restaurantımız da yerlerimizi alıyoruz.Tadına doyamayacağımız bir balık mönüsü ardından Amasra gezimize Liman, Ağlayan Ağaç Parkı ve Tahtacılar Çarşısı ile devam edip; alış-veriş imkanı buluyoruz. Amasra çarşısında vereceğimiz serbest zaman diliminde rehberimizin yönlendirmesi ile arzu eden misafirlerimiz hava şartlarına bağlı olarak extra düzenlenecek olan tekne gezisine katılabilirler. Rehberimizin belirleyeceği buluşma saati ardından Zonguldak istikametine doğru hareket ediyoruz. Panoramik Zonguldak turu sonrası Türkiye’nin en güzel mağaralarından olan GÖKGÖL Mağarasına ulaşıyoruz. Değişik renkte ve şekillerde Damlataş oluşumları yönünden zengin olan mağarayı gezdiğinizde büyüleneceksiniz. Zonguldak’tan ayrıldıktan sonra geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından Eskişehir’ e varış ve bir başka ÇAĞLA TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar İle Ulaşım

1 Gece Otel Konaklaması - Safranbolu Ya da Amasra

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

1618 Nolu Kanun Gereği Seyahat Sağlık Sigortası

Otopark Ücretleri

Araç İçi Kapalı Su İkramı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Öğle Yemekleri ve İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Tüm İçecekler

Extra Olarak Belirlenen Organizasyonlar

Kişisel Harcamalar

 

Eskişehir Hareketli Batı Karadeniz Turu

Başlangıç Btişi Fiyat
15 Ekim 2022 16 Ekim 2022 1,400.00 ₺
22 Ekim 2022 23 Ekim 2022 1,400.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.