Eskişehir Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz LİKYA Turu

SATIN AL

Akyaka Ula Azmak Çayı Aşıklar Yolu Dalyan İztuzu Plajı Caretta Caretta Fethiye Ölüdeniz Kaş Kalkan Kekevo Üçağız Simena Kale Batık Şehir Kaputaj Plajı Kelebekler Vadisi Kaleköy 12 Adalar Yakapark Saklıkent Rafting Jeep Safari Yamaç Paraşütü

1.Gün: AKYAKA – AZMAK ÇAYI – AŞIKLAR YOLU – DALYAN – İZTUZU PLAJI -KRAL KAYA MEZARLARI- FETHİYE

Sabah saatlerinde Azmak Çayı kenarında yapacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilir Kanal Boyunda kısa tekne turu yapabilirler. Azmak Çayında geçireceğimiz keyifli dakikalar ardından deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken Okaliptüs Ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Burada çekeceğimiz fotoğrafların ardından otobüsümüze binerek Dalyan’a Ulaşıyoruz. Kanal kenarında teknelere binerek 2200 yıllık Kral Mezarlarını görerek Köyceğiz gölünü Akdenize bağlayan tatlı su kanalında keyifli bir yolculuk ardından Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağaların yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajında yüzme aktivitesi ardından geri dönüş yoluna koyuluyor ve Fethiye de bulunan otelimize hareket ediyoruz. İlk günümüz sona eriyor, otelimize yerleşme ve serbest zaman.

**Gezimize Otele Girmeden Önce Tekne Turu ve Yüzme Aktivitesi ile Başlayacağımız için Misafirlerimizin Giyecekleri Eşyaları Ayrı Bir Çantada Yanlarında Getirmeleri Rica Olunur.

2.Gün: KALKAN – KAŞ – KEKOVA TEKNE TURU – SİMENA – BATIK ŞEHİR

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden hareketle, muhteşem manzaraya sahip Kalkan'a ulaşıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajını panoramik olarak görüyoruz. Bu güzel plajda kuşbakışı kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Ardından Kaş istikametinden Kekova`nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü`ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ve denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek geri dönüş yoluna geçiyoruz ve otelimize varış ardından Dileyen Misafirlerimiz ile birlikte Fethiye Gece Hayatı eğlencelerine katılıyoruz.

3.Gün: ÖLÜDENİZ- FETHİYE SERBEST GÜN- JEEP SAFARİ – BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ -RAFTİNG – KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından dileyen misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde kalarak veya Ölüdeniz Plajına giderek plaj ve yüzme aktivitesi ile gerçekleştirip; Ölüdenizden kalkacak Kelebekler Vadisi Tekne Turuna katılabilirler. Alternatif Olarak misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmesi ile Jeep Safari Turu, Dalış veya Babadağ Yamaç Paraşütü Turlarını Seçebilirler. Rehberimiz gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirecektir. Yapılan Aktiviteler ardından otelimize dönüş ve akşam yemeği ardından serbest zaman.

4.Gün: SAKLIKENT KANYONU - ESKİŞEHİR

Sabah otelde ki kahvaltımız ardından Akdağların eteklerinde bulunan ve Ülkelimizin en önemli kanyonlarından olan Saklıkent Kanyonu’na ulaşıyoruz. Torosların gölgesinde buz gibi suların için de kanyonda yürüyüş yaparak keyifli dakikalar geçiriyoruz. Burada ki gezimizin ardından rehberimizin belirleyeceği zaman sonrasında aracımıza binerek geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından Eskişehir’e varış ve bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Turumuzda Kademeli Fiyat Uygulaması Bulunmaktadır. Doluluk Arttıkça Fiyat Artışı Olur. Afişe Edilen Fiyatlar Sınırlı Sayıda Kontenjanlarda Geçerlidir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım

3 Gece Otel Konaklaması - Perdikia Hill vb.

Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri

İlk Gün Dalyan Kanal Tekne Turu

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

1618 Nolu Seyahat Sigortası

Otopark Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri , İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Dönüş Akşam Yemeği

Otelde ve Yemeklerde Alınan İçecekler

Extra Olarak Belirtilen Tüm Turlar , Gündüz ve Gece Turları / Organizasyonları ve Tekne Turları

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri ile Şezlong ve Şemsiye Ücretleri

Kişisel Harcamalar ve Fiyata Dahil Olduğu Belirtilmemiş Hizmetler

 

Eskişehir Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz LİKYA Turu

Başlangıç Btişi Fiyat
29 Haziran 2022 03 Temmuz 2022 2,550.00 ₺
04 Eylül 2022 08 Eylül 2022 2,550.00 ₺
20 Temmuz 2022 24 Temmuz 2022 2,850.00 ₺
27 Temmuz 2022 31 Temmuz 2022 2,850.00 ₺
07 Ağustos 2022 11 Ağustos 2022 2,850.00 ₺
10 Ağustos 2022 14 Ağustos 2022 2,850.00 ₺
21 Ağustos 2022 25 Ağustos 2022 2,850.00 ₺
09 Temmuz 2022 13 Temmuz 2022 3,350.00 ₺
13 Temmuz 2022 17 Temmuz 2022 3,350.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.