ÇANAKKALE ASSOS KAZDAĞLARI TURU

SATIN AL

ÇANAKKALE-GELİBOLU-ASSOS-BEHRAMKALE-KAZ DAĞLARI

1.GÜN

Saat 24.00’da Hasan Polatkan Migros Önünden Hareket. Yolculuk esnasında verilecek molaların ardından 07.30’da Çanakkale’ ye varış Kahvaltımızı aldıktan sonra Askeri Müze, Nusret Mayın gemisi ve Çimenlik Kalesini geziyoruz. Anadolu yakasındaki gezimizin sona ermesi sonrasında Öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası feribot ile Gelibolu Yarım Adası’na geçiyoruz. Rehberimizle buluşmanın ardından şehitli tur programımız başlıyor. Kilitbahir Kalesi (Panoramik), Havuzlar Şehitliği, Seyit Onbaşı Heykeli, Sargıyeri, Yahya Çavuş Anıtı ve Fransız Mezarlığı (Panoramik) gezildikten sonra Kuzey cephesine geçiyoruz. Burada 57. Alay şehitliği, Conk Bayırı, Kemal Yeri gezilerini yaptıktan sonra, Eceabat’dan Çanakkale tarafına geçiyoruz. Aynalı çarşı için vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimizde dinlenmek üzere Denize Sıfır konumda bulunan otelimize geliyoruz. Akşam yemeği sonrası günümüz sona eriyor.

2.GÜN :

     Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden hareket ediyoruz. Rehberimizle buluşmanın ardından; Kaz dağlarının eteğinde bulunan Assos Antik Kentine gidiyoruz. Burada Ege denizinin Eşsiz manzarası ile Behramkale’yi geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından Yeşilyurt kasabasını, Tarihi eski evleri geziyoruz. Yeşilyurt kasabası gezimizden sonra Öğle yemeğimizi Küçükkuyu da Deniz kenarında Aldıktan sonra, Eskişehir istikametine hareket ediyoruz. Edremit – Susurluk -Balıkesir yolunu takip ederek, yolda verilecek molaların ardından akşam ilerleyen saatlerde Eskişehir’e ulaşıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşma.

 

 

 

                 

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL HİZMETLER

- Lüks Araçlar İle Ulaşım

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

- Çağla Turizm Rehberlik Hizmetleri

- 1. Ve 2. Gün Sabah Kahvaltıları

- 1. Gün Akşam Yemeği

- Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- 1 Gece Y.P. Konaklama 4*/5*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Kişisel Harcamalar

- 1.       Ve 2. Gün Öğlen Yemeği

- Dönüş Akşam Yemeği

- Yemekler ’de Alınan İçecekler 

 

 

 

ÇANAKKALE ASSOS KAZDAĞLARI TURU

Başlangıç Btişi Fiyat
21 Mart 2020 22 Mart 2020 439.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.