BODRUM ACI OT FESTİVALİ

SATIN AL

TURGUTREİS-BODRUM-ORTAKENT

1.GÜN

 Gece saat 00.00’da Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket ediyoruz. Molalar ve ikramlar ile sürecek yolculuğumuzun ardından Muğla’nın doğal güzelliklerini görmeye başlıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan restoranımızda Muğla’ya özgün olan zengin serpme köy kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı almamızın ardından bu sene üçüncüsü gerçekleşecek olan, adını Muğla’nın doğal güzellikleri ile yetişen otlarından alan Acı Ot Festivali’ne geçiyoruz. Bodrum’un Ortakent Köy İçi’nde gerçekleşen festival de stantlar kurulup, bölgede ki halkın sergileyeceği yemekler, otlar ve doğal ürünler tadılacak. Festival alanından geçiş yapan korteji ve hazırlanan programı izlememizin ardından akşam yemeğimizi almak ve konaklamamızı gerçekleştirmek için  otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde…

 

 

 

2.GÜN:

     Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Sabah kahvelerimizi içebileceğimiz ve bol bol fotoğraf çekinebileceğimiz Bodrum Marina’ya hareket ediyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından 1406 yılında inşa edilmeye başlamış ve 1523 yılında tamamlanmış olan, iki liman arasına yapılmış Bodrum Kalesi’ne doğru hareket ediyoruz. 19. Yüzyıllarda Osmanlı niteliği kazanmış ve günümüzde Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi olarak ziyarete açılmış olan Bodrum Kalesi’nde gezimizi tamamladıktan sonra, ünlü sanatçılarımızdan olan Zeki Müren’in son zamanlarını geçirmiş olduğu evine doğru hareket ediyoruz. Bodrum merkez de gezimizi tamamlamamızın ardından yolumuz üzerinde bulunan Strotonikeia Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolda verilecek molaların ardından akşam ilerleyen saatlerde Eskişehir’e ulaşıyor ve bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL HİZMETLER

- Lüks Araçlar İle Ulaşım

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

- Çağla Turizm Rehberlik Hizmetleri

- 1. Ve 2. Gün Sabah Kahvaltıları

- 1. Gün Akşam Yemeği

- Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar

- Zorunlu Seyahat Sigortası

- 1 Gece Y.P. Konaklama 4*/5*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Kişisel Harcamalar

- 1.       Ve 2. Gün Öğlen Yemeği

- Dönüş Akşam Yemeği

- Yemekler ’de Alınan İçecekler 

 

 

BODRUM ACI OT FESTİVALİ

Başlangıç Btişi Fiyat
14 Mart 2020 15 Mart 2020 439.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.