ADANA-MERSİN-TARSUS TURU

SATIN AL

ADANA-MERSİN-TARSUS

1.GÜN

    3 Nisan Cuma gecesi saat 21.00’da Hasan Polatkan Migros önünden hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ile birlikte sabah saatlerinde Adana’ya ulaşıyoruz. Alacağımız kahvaltının ardından, eski Adana’yı görüyoruz. Meşhur Taşköprü,  Sabancı Merkez Cami, Adana Ulu Cami, Ramazan Oğulları Külliyesi ve Büyük Saat Kulesi’ni de ziyaret ediyoruz. Ardından Mısır Çarşısı ve Tarihi Çarşı’da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Burada ki gezimizi tamamlıyor ve Seyhan nehrinin bir diğer tarafında buluyoruz kendimizi. Rehberimiz eşliğinde şehi turumuz devam ediyor ve akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. 

 

2.GÜN:

Pazar sabahı otelimizden kahvaltımızı almamızın ardından ayrılıyoruz. . Turumuza ilk olarak;. Tarsus Şelalesi ile başlıyoruz. Ardından Mersin’e doğru hareket ediyoruz. Mersin marina da serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde Mersin’in meşhur tantunisini ve meşhur cezeryesini tadabilme fırsatımız oluyor. Serbest zamanımızın ardından Kızkalesi’ne doğru hareket ediyoruz. Fotoğraf çekimi ve rehberimizin anlatımlarından sonra, doğal yollarla oluşmuş ve tarihi bir güzellik olan Cennet-Cehennem mağarasına geliyoruz. Vereceğimiz serbest zamanımızın ardından Mersin’in önemli koylarından birine sahip olan Narlıkuyu’ya ulaşıyoruz.  Antik Çağ ve Bizans Dönemine ait kalıntılara sahip olan Narlıkuyu Mozaik Müzesi’ni ziyaret etmemizin ve çay kahve molamızın ardından Eskişehir’e doğru hareket ediyoruz. Molalar ve ikramlarımız ile süren yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e ulaşıp bir sonraki turlarımızda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 -Lüks Araçlar İle Ulaşım

-Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

-Çağla Turizm Rehberlik Hizmetleri

-1. Ve 2. Gün Sabah Kahvaltıları

-Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar

-Zorunlu Seyahat Sigortası

-1 Gece O.K. Konaklama 4*/5*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 -Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

-Kişisel Harcamalar

-1.Ve 2. Gün Öğlen Yemeği

-1. Ve 2. Gün Akşam Yemeği

-Yemekler ’de Alınan İçecekler 

 

 

 

ADANA-MERSİN-TARSUS TURU

Başlangıç Btişi Fiyat
04 Nisan 2020 05 Nisan 2020 449.00 ₺
04 Nisan 2020 05 Nisan 2020 449.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.