ALAÇATI OT FESTİVALİ

SATIN AL

ALAÇATI-ÇEŞME-EFES-MERYEMANA-ŞİRİNCE

1.GÜN

    3 Nisan Cuma gecesi 23.59’da Hasan Polatkan Migros önünden hareket ederek sabah saatlerinde Çeşme’ye ulaşıyoruz. Doğa ile iç içe olan restoranımızda alacağımız Ege Kahvaltısı ile turumuza başlıyoruz. İlk noktamız olan Çeşme Kalesi’ni gezdikten sonra alışveriş ve fotoğraf çekmek için marinada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde meşhur sakızlı dondurma, sakızlı Türk kahvesi ve sakız reçeli tadabilirsiniz. Serbest zamanın ardından Ot Festivali’ne katılmak üzere Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı renkli sokaklar, taş evler ve rüzgârgüllerini görerek festival alanına geçiyoruz. 7’den 70’e tüm Alaçatı halkının yer aldığı kortej yürüyüşü ile başlayacak festival, Pazar yerinde verilecek konserle devam edecek… Festival alanına akşam saatlerine kadar verilecek serbest zaman içerisinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, eğlenebilirsiniz… Akşam saatlerinde yemek ve konaklama için buluşarak otelimize geçiyoruz.

 

 

2.GÜN:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Meryemana Manastırı’nı gezerek turumuza başlıyoruz. Sonraki durağımız antik dönemde çok önemli bir liman şehri olan Efes Antik Kenti’nde Baloterium, Odeon, Kuretler Caddesi, Domition Tapınağı, Latrina, Hamam, Celcius Kütüphanesi, Trajan Çeşmesi, Herakles Kapısı, Gymnasion ve Tiyatro gibi yapıları geziyoruz. Antik kent gezimizin ardından Kuran-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Keyf’i (7 Uyuyanlar) geziyoruz ve öğle yemeğine geçiyoruz. Yemek sonrasında eski bir Rum köyü olan, adını meyve şaraplarıyla duyurmuş, evleri, sokakları ve insanlarıyla sizi kendine çekecek olan Şirince Köyünü geziyoruz. Köyde vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş imkânının ardından dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte akşam saatlerinde şehrimizdeyiz.

 

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL HİZMETLER

-Lüks Araçlar İle Ulaşım

-Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

-Çağla Turizm Rehberlik Hizmetleri

-1. Ve 2. Gün Sabah Kahvaltıları

-1. Gün Akşam Yemeği

-Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar

-Zorunlu Seyahat Sigortası

-1 Gece Y.P. Konaklama 4*/5*

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri-

-Kişisel Harcamalar-

-1. Ve 2. Gün Öğlen Yemeği-

-Dönüş Akşam Yemeği-

-Yemekler ’de Alınan İçecekler -

 

 

 

ALAÇATI OT FESTİVALİ

Başlangıç Btişi Fiyat
03 Nisan 2020 05 Nisan 2020 449.00 ₺

Editörümüzün Önerileri

Neden Çağlatur?

En İyi Fiyatlar

Caglatur.com size en uygun otel fiyatları ve en uygun tur fiyatlarını sunmak için özel anlaşmalar sağlamaktadır. Çağla Tur, ülkemizdeki tatilcilere ve yabancı turistlere Ekonomik Tatil fırsatlarını ve en iyi tatil fiyatlarını sunmaya devam edecektir.

Kaliteli Hizmet

Çağla Tur, 18 yıldır kaliteli hizmet anlayışını sektöre kabul ettirmiş TURSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Ekonomik Tatil’in adresi Çağla Tur’da en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı yıllardır değişmeden devam etmektedir.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz en gelişmiş online güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgileri SSL güvenlik sertifikalı yazılımlarla güvenliğimiz altındadır. Çağla Tur’da online rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

En Kaliteli Tesisler

Ekonomik Tatil mottosu ile siz değerli ziyaretçilerimize en uygun fiyatları sunarken şirket bünyemizde oluşturduğumuz kaliteyi, çalıştığımız tüm tesislere de yansıtmaktayız. Caglatur.com sitemizde yer alan tüm tesisler ülkemizin saygın ve kaliteli tesisleridir.